POPUTCHIKI

Сервіс "POPUTCHIKI" допомогає водіям экономити на щоденних поїздках, а пассажирам комфортно діставатися до місця роботи.

Натискайте на одну із кнопок нижче, щоб завантажити додаток:

Ми знаємо про вашу проблему
Бензин вже по 28 грн... Ремонт дуже багато коштує... В пробках витрата бензину просто божевільна...

Уже зараз більше половини водіїв використовують авто тільки для того, щоб доїхати до найбилжчої станції метро. Автомобіль повільно, але стабільно перетворюється в розкіш.

Сервіс "Poputchiki" допомагає вирішити цю проблему.

Це працює наступним чином:
Ви даєте повідомлення про поїздку. Пассажири бронюють її, таким чином покриваючи ваші витрати на дорогу. Самі їдуть з вами в потрібну точку без пересадок, в комфорті.
Розрахуйте свою экономію

Вкажіть бажану вартість поїздки

Скільки у вас вільних місць?

В підсумку 2 хвилини вашого часу заощадять вам:

Як запропонувати поїздку
1
Крок 1
Скачайте та встановіть додаток. Для цього натисніть потрібну вам кнопку в залежності від операційної системи вашого телефону
2
Крок 2
Додайте поїздку. Для цього після завантаження додатку нажміть кнопку додати поїздку. Введіть всі необхідні дані. Система самостійно буде обновлювати інформацію про ваші поїздки і надалі, якщо поїздка не разова. Вам всього лиш потрібно вказати вартість, і скільки вільних місць ви маєте. Вся процедура займає не більше 2-х хвилин
3
Шаг 3
Вашу поїздку знайдуть пассажири, які вже зачекались вас. Вони зателефонують. Підберіть їх в назначеному місці в назначенний час.
Користуйтесь безкоштовно
Доступно в Apple Store і в Play Market по кліку на кнопки нижче